Nasza kadra

Grzegorz Rybicki

Trener Tańca Towarzyskiego, Choreograf, Instruktor tańca, Sędzia klasy międzynarodowej – I kategoria sędziowska Polskiego Towarzystwa Tanecznego
Sędzia rock and rolla i free style.
Założyciel Szkoły Tańca CANTINERO


Jakub Rybicki

Mistrz Polski, dwukrotny v-ce Mistrz Polski w tańcu towarzyskim.
Akademicki Mistrz Polski, Ćwierćfinalista Mistrzostw Świata, Wielokrotny Mistrz Okręgu Łódzkiego.
Zwycięzca wielu turniejów z cyklu GRAND PRIX POLSKI
Uczestnik programów telewizyjnych „Jaka to Melodia”, „Hity Dekady”, „Sylwester w Dwójce” itp.
Jako jedyny tancerz województwa Łódzkiego awansował do najlepszych par świata i trzykrotnie prezentował swoje umiejętności przed setkami publiczności w Royal Albert Hall w Londynie.
Szkolił się u najlepszych trenerów na świecie takich jak: Victor Nikovsky, Richard Porter, Katya i Giordano Vanone, Carmen, Carolyn Smith, Bryan Watson, Hans Galke. Trener tańca, instruktor dyscypliny sportu Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz międzynarodowy sędzia World Dance Council.


Michał Gawlik

Instruktor tańca sportowego. Posiadacz międzynarodowego certyfikatu ze specjalizacją w tańcach towarzyskich. Pasjonat gorących rytmów i tańców karaibskich. Taniec to jego żywioł, co świetnie pokazuje poprzez swoje zaangażowanie na zajęciach Latino Ladies, kursach dla dorosłych czy lekcjach dla nowożeńców.
Tancerz posiadający najwyższą krajową klasę taneczną. Wielokrotny finalista i reprezentant Klubu Cantinero na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.


Janusz Ptaszek

Instruktor tańca sportowego posiadający 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Tancerz najwyższej klasy w tańcach latynoamerykańskich. Półfinalista Mistrzostw Polski z 2016 roku. Złoty i srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, złoty i srebrny medalista Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego oraz Okręgu Podkarpackiego, finalista otwartych mistrzostw London Open, wielokrotny finalista Grand Prix Polski.
Reprezentuje Polskę na turniejach międzynarodowych m.in.: Imperial, Universal, Wels Open, UK Open, International, Blackpool.


Karolina Walczyk

Instruktor tańca sportowego. Ukończyła kurs w szkole tanecznej „Egurrola Dance studio”. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę taneczną innym, w szczególności najmłodszym. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Tancerka posiadająca klasę taneczną „A” w tańcu latynoamerykańskim. Finalistka Mistrzostw Polski w Klasach oraz Vice Mistrzyni Okręgu Łódzkiego z 2015 roku.
Godnie reprezentuje Klub „Cantinero” na największych turniejach Polski m.in. Puchar Wieczystego, Mistrzostwa Okręgu, Mistrzostwa Polski Okręgu Centralno – Zachodniego, Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski w klasach.


Izabela Zakrzewska

Instruktorka tańca sportowego z uprawnieniami Egurrola Dance Studio.
Specjalizuje się w nauczaniu tańca towarzyskiego oraz baletu.
Tancerka posiadająca najwyższą klasę międzynarodową „S”. Ma już 9 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a największą radość sprawia jej rozwój podopiecznych. Cierpliwa i wymagająca. Wierzy, że „aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”, dlatego w dalszym ciągu się rozwija i kontynuuje karierę taneczną.


Sebastian Gułaj

Instruktor z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pozytywnie nastawiony do życia i swojej pracy. Jego motto to: „Dobra zabawa i rozwój taneczny podopiecznych”. Posiada mistrzowską międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Finalista Mistrzostw Polski w 10 tańcach, zdobywca Pucharu Profesora Mariana Wieczystego. Tancerz czynnie biorący udział w turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Seweryn Klekowski

Instruktor tańca sportowego w tańcu towarzyskim. Jego specjalnością jest również energiczny i żywiołowy Hip – Hop.
Swoje zajęcia, zarówno z dziećmi jak i młodzieżą, prowadzi z wielkim zaangażowaniem i pasją.
Tancerz posiadająca mistrzowską międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Zdeterminowany i zaangażowany. Mistrz Polski juniorów, v-ce mistrz Polski w kat. młodzieżowej, półfinalista Mistrzostwa Świata, dwukrotny finalista prestiżowego turnieju w Assen.